6 pilířů šťastného šestinedělí

Příprava, na to co příjde po porodu.

Čekáte své první, druhé nebo třetí miminko? Chcete podpořit svoji kamarádku, sestru, snachu či klientku? Chcete pochopit základní principy období, které přijde těsně po porodu?

Při porodu se rodí dítě, ale v šestinedělí jeho matka. Tradiční kultury moc dobře pamatují na to, že oněch 40 dní po porodu je výjimečné období v životě ženy.  Je skvělé, že stinné stránky šestinedělí přestávají být tabu. Dalším krokem ale je vzít ho za správný konec a pečovat o novorozenou matku.

Protože péče o ženu je klíčem ke štěstí celé rodiny

20 stran E-booku v PDF
pro individuální předporodní přípravu
6 tématických oblastí
kterým je třeba porozumět
Vhodné pro každého
i pro manžely, budoucí babíčky i kamárádky
Kromě teorie i praktické tipy
můžete si projít pár cvičení

Co o E-booku říkají čtenáři

Co jim četba přinesla?

Informace, které jsem našel v e-book mi pomohly najít svoji roli v prvních týdnech života naší holčičky. Vyjasnil jsem si, jak mohu svoji ženu co nejlépe podpořit, a naše děťátko mělo co nejlepší start do života.
Honza Č.
Obchodní zástupce a tatínek
Jakožto maminka dvou dětí a v očekávání třetího jsem si před přečtením tohoto eBooku říkala, že pro mne asi už nebude takovým přínosem, jako kdybych čekala své první dítko. Nicméně po jeho přečtení jsem byla nadšená. Velmi mne zaujal pojem "novorozená maminka", na kterou je celý eBook zaměřen. Takže napotřetí si zkusím vzít rady paní Lucie k srdci a užít si své třetí šestinedělí. Doporučuji ho přečíst každé nastávající mamince a určitě i nastávajícím tatínkům, protože díky němu se na nové období života můžou připravit a zmírnit tak stres, strach a obavy.
Marie Horáková
maminka na rodičovské dovolené
Ať už čekáte miminko nebo ne, ebook 6 pilířů šťastného šestinedělí od Lucie Ambrožové vás může hluboce inspirovat a naladit na období po porodu. Velmi pravdivě poukazuje na úskalí tohoto období a přináší zcela praktické informace a návody. Mezi řádky je cítit hluboká zkušenost autorky. www.nataniela.cz
Nataniela Umay
Dětská zdravotní sestra

Přejete si informace do Vaší schránky?

.