Cena online konzultace s poporodní dulou

750 CZK

Hodinu a půl mého času jenom pro sebe

Celých 90 minut budu Vám, ideálně oběma nastávajícím rodičům plně k dispozici. Tento čas můžete využít ke kladení všech možných dotazů a můžeme spolu řešit Vaše velmi specifické situace a problémy v přípravě na šestinedělí.

Roky zkušeností poporodní duly

Od roku 2016 se zabývám poporodní péčí o ženy. V průběhu té doby jsem absolvovala množství teoretických i praktických kurzů, přečetla mnoho zajímavé převážně zahraniční literatury, ale hlavně jsem navštívila nejednu šestinedělní domácnost. Všechny tyto znalosti, informace a zkušenosti máme se mnou na telefonu k dispozici.

20 stran úkolů a návodných dotazů

Ihned po zaplacení kurzu Vám do emailové schránky přistane pracovní sešit, který je plný různých otázek, úkolu, seznamů a tabulek. Jejich účelem je pomoci Vám zmapovat si vlastní situaci a možnosti. S těmito podklady pak konzultace bude maximálně efektivní a přizpůsobená Vašim individuálním podmínkám.

Co nákupem zísláte?

iconfinder_love-message-phone_2903211

90 minut společného online prostoru pomocí Skype audio/video hovoru

Budeme pracovat na vaší předporodní přípravě na šestinedělí. Kromě obecných informací k období po porodu budeme hodně pracovat s Vašimi dotazy a hledat řešení konkrétních problémů.

iconfinder_love-notebook_2903202

Pracovní sešit s úkoly, otázkami a praktickými tabulkami

Umožní Vám zmapovat Vaši vlastní situaci. S tímto materiálem budeme pracovat v průběhu konzultace a získáte návody a tipy, jak tyto informace přeměnit ve Váš vlastní poporodní plán.